HONDA PASAULE

TRANSPORTS VISAI PASAULEI

Mūsu izpētes un attīstības komandu darbinieki ir dabiski ziņkārīgi, inovatīvi un mīl izaicinājumus. Palūkojoties uz lietām citādāk, izstrādājot jaunas koncepcijas, bieži rodas jaunas Honda paaudzes visā pasaulē.

 

Scroll

Globālās ambīcijas

"Es gribēju būt pirmais pasaulē, ne tikai Japānā.” – Soičiro Honda

150 VALSTIS, VIENA HONDA

"Šobrīd Honda ir ceturtais lielākais automobiļu ražotājs pasaulē. Visā pasaulē mēs pārdodam savas automašīnas 150 tirgos. Daudzos reģionos tādi modeļi kā Civic, Accord, CR-V un HR-V ir dižpārdokļi: Accord ir visvairāk pārdotais automobilis Amerikā vairāk nekā četras desmitgades – patiesi ievērojams rekords."

GLOBĀLA RAŽOŠANA

Mēs būvējam automobiļus tur, kur atrodas mūsu klienti.

Mūsu dibinātājs Soičiro Honda mums iemācīja, ka veiksmīgs globāls uzņēmums ir decentralizēts uzņēmums. Viņš pilnvaroja mūsu reģionālos centrus pašiem pieņemt lēmumus. Ikviena globālā Honda ražotne ir atjautīga un uzņēmīga. Galu galā, tām ir vislabākās iespējas, lai pieņemtu pareizos lēmumus.

Pasaules vīzija
Jau no pirmajām dienām mēs esam pieņēmuši izaicinājumu būvēt automašīnas ārpus Japānas. Mēs bijām pirmais Japānas uzņēmums, kas ražoja automobiļus Amerikā. Tas bija liels ārvalstu uzņēmums, taču Soičiro apņēmība palīdzēja tam gūt panākumus. Pirmā rūpnīcā Merisvilā līdz šodienai ir uzbūvējusi 11 miljonus Honda – un turpina būvēt…

 

Nav svarīgi, kurā ražotnē vai montāžas rūpnīcā, visas Honda tiek būvētas ar lepnumu.

10. paaudzes Accord Ziemeļamerikas klientiem mēs uzbūvējām gigantiskajā rūpnīcā Merisvilā, Ohaio. Rūpnīca tika atklāta 1982. gadā.

Šodien mēs būvējam Honda automašīnas ASV, Kanādā, Meksikā, Brazīlijā, Argentīnā, Lielbritānijā, Turcijā, Ķīnā, Taizemē, Indijā un Vjetnamā. 2017. gadā mūsu rūpnīcas saražoja vairāk nekā 5,1 miljonus automobiļu.

 

GLOBĀLA IZPĒTE UN ATTĪSTĪBA

Honda automobiļi ir paredzēti visai pasaulei.

Mēs pārliecināmies, ka Honda automobiļi darbojas izcili visā pasaulē, veicot izpēti un attīstību visos kontinentos. Protams, mums ir tālredzīgs izpētes un attīstības centrs Japānā, un lielie projekti tiek vadīti no mūsu centrālās mītnes. Bet tikpat lepni mēs esam par citos globālajos centros veikto izpēti un attīstību.

Sapņu īstenotāji
Honda izpētes un attīstības centri atrodas Savienotajās Valstīs, Ķīnā, Indijā, Indonēzijā, Taizemē, Lielbritānijā, Vācijā un Itālijā. Mēs ticam, ka automobiļu izpēte un attīstība uz vietas lielākajos reģionos mūsu klientiem nodrošina vislabākos iespējamos rezultātus.

 

ASV NSX ar rokām būvē speciāli apmācīti tehniķi.

Ikviena nule samontētā NSX dzinēja skrūve tiek pievilkta ar rokām.

KĀ HONDA RADĪJA IDEJU

Amerika sveic Civic hečbeku.

Ja domājāt, ka Amerikas tirgū vieta atrodas tikai sedaniem, Jūs kļūdījāties. ASV ir lielākais tirgus 5 durvju Civic. Šis modelis aiz okeāna pirmo reizi tika atklāts 2016. gadā un kopš tā laika ir guvis lielus panākumus.

Vispasaules pievilcība
Tas ir piemērs tam, kā mēs padarām savus modeļus par patiesi globāliem automobiļiem. Mēs būvējam automobiļus pasaulei, nevis atsevišķiem reģioniem. Tas ir grūtāks ceļš, taču rezultāti ir pūļu vērti.

 

Ikreiz, kad mēs būvējam Honda, tās tiek būvētas – un aprūpētas – ar mīlestību.

Lielbritānijā būvēta 5 durvju Honda Civic dodas ceļā pāri Atlantijas okeānam uz ASV.