INFORMĀCIJA PRESEI

Civic Type R iegūst BBC TopGear žurnāla apbalvojumu “Gada automobilis” 

  • Honda Civic Type R iegūst trīs apbalvojumus
  • Civic Type R iegūst arī apbalvojumu “Gada sporta hečbeks” un “Starptautiskā redaktora gada automobilis”
  • Uzvara automobilim, par kuru balsoja redaktori no visas pasaules

Honda Civic Type R ir triumfējis prestižajā BBC TopGear žurnāla “Gada automobilis” balvu pasniegšanā, saņemot trīs apbalvojumus. Automobilis izcīnījis apbalvojumu “Gada sporta hečbeks”, “Starptautiskā redaktora gada automobilis”, kā arī “Gada automobilis”.

BBC TopGear žurnāla balvu pasniegšana ir pasākums, kurā žurnāls ik gadu apbalvo labākos automobiļus. TopGear ir pasaulē lielākais ikmēneša automobiļu žurnāls, un šogad 22 žurnāla redaktori balsoja par saviem iecienītākajiem gada automobiļiem.

Svindonā ražotais Civic Type R ietver tās pašas pamatvērtības, kas raksturīgas jaunajam Civic hečbekam, un ir pilnībā pārstrādāts, lai garantētu labāko iespējamo braukšanas pieredzi sporta hečbeku segmentā gan uz ceļa, gan trasē. 

“Civic Type R ir ne vien ieguvis apbalvojumu “Gada sporta automobilis”, bet arī kļuvis par gada automobili,” teikts BBC TopGear žurnālā. “Tas ir atkarību izraisošs, ritmisks un neticami ātrs – automobilis plašam autobraucēju lokam, kas ietver gan pieejamību, gan trakulību. Saviļņojumu rada tā konkrētais un vienīgais mērķis.” 

“Trīs apbalvojumu saņemšana BBC TopGear žurnāla balvu pasniegšanā ir liels gods,” saka Honda Motor Europe vecākais viceprezidents Filips Ross (Philip Ross). “Jaunais Civic Type R ir pilns komplekts – tas garantē veiktspēju, patiesu braukšanas prieku un ir praktiskākais savā klasē. Lielāko pateicību par šo panākumu pelnījuši inženieri, projektētāji un speciālisti, kas būvējuši Civic. Bez šiem cilvēkiem un Honda filozofijas tas nebūtu iespējams.”

Civic Type R maksimālais ātrums ir 272 km/h, un no 0 līdz 100 km/h tas ieskrienas 5,7 sekundēs. Jaudu nodrošina 2,0 l VTEC TURBO dzinējs, kas ir uzlabots un optimizēts, lai attīstītu 320 ZS jaudu un 400 Nm griezes momentu.