INFORMĀCIJA PRESEI

HONDA PREZENTĒ MAZĀ SEGMENTA JAZZ AR ATJAUNINĀTU DIZAINU UN JAUNU DZINĒJU

2017, 15 augusts

  • Sportiskāka āriene un jauna Dynamic specifikācija
  • Pirmoreiz Jazz pieejams 130 ZS benzīna dzinējs
  • Modelis joprojām lepojas ar nepārspējamu daudzpusību un visplašāko salonu segmentā
  • Jauno modeli Eiropā varēs pasūtīt septembrī

Pirms 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādes ir prezentēts Honda Jazz ar jauno dizainu. Papildus ārienes dizaina un salona apdares atjauninājumiem jaunais Jazz ir ieguvis arī jaunu dzinēja versiju – 130 ZS (96 kW) jaudīgo 1,5 litru i-VTEC benzīna dzinēju, kas Eiropā ir pieejams pirmoreiz.

Minētās dizaina izmaiņas padara Jazz līdzīgāku pārējiem Honda modeļiem ar „spārnoto” lukturu un priekšējā režģa formu. Priekšējam buferim ir asākas un agresīvākas kontūras ap gaisa ieplūdes atverēm. Aizmugurē seklākas režģa daļas savieno glancēts panelis ar melnu apdari virs trapecveida apakšējās sekcijas. Vēl viens ārienes dizaina jaunums ir jaunā Skyride Blue metāliskā krāsa.

Honda 130 ZS jaudīgais benzīna dzinējs apvieno lielu jaudu ar nelielu degvielas patēriņu un atbilst stingrajām Euro 6 standarta izmešu prasībām. Apvienojumā ar izvēles aprīkojumā pieejamo CVT automātisko transmisiju tā degvielas patēriņš ir 5,4 l/100 km, bet CO2 izmešu līmenis, sākot no 124 g/km. Pati CVT sistēma ir uzlabota, lai nodrošinātu lineārāku un precīzāku reakciju paātrināšanās laikā.

130 ZS benzīna dzinējs ietilpst jaunajā Dynamic komplektācijā, kam ir arī plānāks priekšējais spoileris zem apakšējā režģa un trīskāršais difuzors zem aizmugures bufera. Tiem abiem ir sportiska akcenta līnija sarkanā krāsā. Dynamic aprīkojuma līmenī ietilpst arī LED priekšējie lukturi, priekšējie miglas lukturi, sānu sliekšņu uzlikas, aizmugures paceļamo durvju spoileris un glancēti melni 185/55 R16 vieglmetāla diski. Salona apdarē ir izmantots unikāls polsterējuma raksts, stūrei un pārnesumu pārslēgam ir ādas apdare, ko papildina oranžas krāsas šuves.

Jaunais Honda Jazz saglabā iepriekšējā modeļa izcilo praktiskumu, piedāvājot 354 litrus ietilpīgu bagāžas nodalījumu (līdz 897 litriem ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem) un segmentā nepārspētu salona plašumu. Honda praktiskā Magic Seat sēdekļu sistēma ar 60:40 sadalījumu ļauj izveidot dažādas bagāžas pārvadāšanas konfigurācijas un pārvadāt līdz 2480 mm garu un līdz 1280 mm augstu kravu.

Jazz standarta aprīkojumā ietilpst kruīza kontrole, apsildāmi sēdekļi, automātiskie priekšējie lukturi un City-Brake aktīvās drošības sistēma. Augstākajos aprīkojuma līmeņos ir pieejama Honda Connect informācijas un izklaides sistēma ar septiņu collu ekrānu, atpakaļskata stāvvietas kamera, bezatslēgas iekāpšanas un iedarbināšanas sistēma, kā arī mūsdienīgas drošības tehnoloģijas, tostarp brīdinājums par frontālu sadursmi, brīdinājums par novirzīšanos no braukšanas joslas un ceļa zīmju atpazīšanas sistēma.

Visos Jazz aprīkojuma līmeņos, izņemot Dynamic versiju, joprojām būs pieejams102 ZS 1,3 i-VTEC benzīna dzinējs.

Atjaunināto Honda Jazz Eiropā varēs pasūtīt septembrī, bet pirmie pircēji to varēs saņemt 2018. gada janvārī.