Scroll

INFORMĀCIJA PRESEI

Honda piegādās Red Bull Racing F1 dzinējus

TOKIJĀ, Japānā, 2018. gada 19. jūnijā – Honda un Red Bull Group parakstīja sadarbības līgumu, kura ietvaros Honda divus gadus piegādās dzinējus Red Bull Racing, sākot no 2019. gada FIA Formula 1 Pasaules čempionāta. Šī sadarbība ir papildus tai, kas jau ir noslēgta ar Red Bull Scuderia Toro Rosso komandu. Divas Red Bull piederošās komandas brauks ar identiskas specifikācijas Honda dzinējiem.

■ Takahiro Hačigo (Takahiro Hachigo), Honda Motor Co., Ltd. prezidents un reprezentatīvais direktors
“Nodibinājuši lieliskas attiecības ar Scuderia Toro Rosso, sākot ar 2019. gada sezonu, mēs nolēmām paplašināt sadarbību Formula 1 ietvaros arī ar otru Red Bull saimes komandu Aston Martin Red Bull Racing. Sadarbība ar divām komandām nozīmē to, ka mēs saņemsim divas reizes vairāk datu nekā iepriekš. Mēs ticam, ka kopīgs darbs ar Toro Rosso un Red Bull Racing mums ļaus tuvoties mūsu mērķim uzvarēt sacīkstēs un čempionātos, izveidojot divas spēcīgas partnerības. Pateicoties Red Bull atvērtajai un cieņpilnajai attieksmei pret Honda, pārrunas noritēja ļoti ātri un noslēdzās ar darījumu, kas ir godīgs un izdevīgs abām pusēm.”

■ Dr. Helmuts Marko (Helmut Marko), Red Bull Motorsport padomdevējs
“Red Bull Group sadarbība ar Honda nozīmē jaunu ēru Formula 1 sacīkstēs, gan Toro Rosso, gan Red Bull Racing komandām gūstot priekšrocības no vienotas piegādes, ko koordinēs Red Bull Technology nodaļa. Honda apņēmība un progress uz mums ir atstājuši lielu iespaidu, un mums ir kopīgas ambīcijas attiecībā uz dalību čempionātos. Pateicoties šādai integrētai abu uzņēmumu pieejai, mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar Honda.”

■ Kristians Horners (Christian Horner), Aston Martin Red Bull Racing komandas vadītājs
“Šī vairāku gadu sadarbība ar Honda ievada jauna, aizraujoša posma sākumu Aston Martin Red Bull Racing centienos sacensties ne vien par galveno balvu uzvarām, bet par to, kas vienmēr ir bijis mūsu mērķis – čempionu tituliem. Mēs vienmēr šādus lēmumus esam pieņēmuši bezkaislīgi un apsverot tikai vienu kritēriju – vai mēs ticam, ka rezultāts ļaus mums sacensties vēl augstākā līmenī. Pēc rūpīgām pārdomām un izvērtēšanas esam pārliecināti, ka sadarbība ar Honda ir pareizais virziens mūsu komandai. Honda apņēmība F1 sakarā uz mums ir atstājusi lielu iespaidu – straujais progress, kas ir sasniegts īsā laikā, sadarbojoties ar mūsu brālīgo Scuderia Toro Rosso komandu, un viņu ambīciju mērogs, kas pilnībā saskan ar mūsējām. Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar Honda nākamajos gados un kopīgo sacenšanos, lai saņemtu F1 lielākās balvas.”