Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

RADĪTS BRAUKŠANAI

Mūsu jaunais 4 durvju Civic ir radīts autovadītājam. Plašs un ērts, tas nodrošina aizraujošu veiktspēju un lepojas ar virkni modernu drošības funkciju.

Scroll

Pilnveidots un izsmalcināts

Pilnībā no jauna izstrādātajam 4 durvju Civic piemīt unikāla personība un gars.

MODERNS UN IZSMALCINĀTS

Jaunajam 4 durvju Civic piemīt unikāla personība un dvēsele.

Mēs to iztēlojāmies un izstrādājām pilnībā no jauna, apvienojot ar izvēli starp diviem aizraujošiem VTEC TURBO dzinējiem, kā arī tam ir pilnīgi jauna šasija, kas nodrošina nevainojamu veiktspējas un vadāmības kombināciju.

PERSONĪBAS PIESKĀRIENS

Padariet to par savējo, pievienojot Honda oriģinālos aksesuārus.

Ir daudz veidu, kā padarīt 4 durvju Civic nedaudz personīgāku. Jūs varat izvēlēties mūsu aksesuāru komplektus vai atsevišķus aksesuārus.

HONDA SENSING

BRAUKŠANAS KAISLĪBA

Sportisks brauciens ar vienmērīgu gaitu.

4 durvju Civic ir aprīkots ar 6 pārnesumu manuālo transmisiju, kas visā apgriezienu diapazonā pārslēdzas viegli un sportiski.

Izcili vienmērīgs
No otras puses, mēs piedāvājam arī mūsu jauno 7 pārnesumu CVT automātisko transmisiju. Tā nodrošina vienmērīgu un bezrūpīgu veiktspēju, bet Jūs varat izvēlēties sportiskāku pārnesumu pārslēgšanu ar pārslēgiem uz stūres.

4 durvju Civic ar CVT piedāvā pilnībā automātiskas pārnesumkārbas izvēli ar iespēju pārslēgt pārnesumus ar pārslēgiem uz stūres.

Precīzā 6 pārnesumu manuālā transmisija nodrošina tiešu un atsaucīgu reakciju.

PAPILDU DROŠĪBAS SAJŪTA

Honda SENSING ir uzlabotu funkciju klāsts, kas izstrādāts, lai rūpētos par jūsu un jūsu pasažieru drošību.

Sadursmes novēršanas bremžu sistēma
Ja pastāv sadursmes ar citu transportlīdzekli vai gājēju risks, šī funkcija brīdina par situāciju un samazina braukšanas ātrumu, tādējādi samazinot trieciena spēku.

Brīdinājums par joslas maiņu un izbraukšanu no joslas
Ja automašīna novirzās no joslas, kad nav aktivizēts virzienrādītājs, par to brīdina mirgojoši gaismas signāli un skaņas signāls, kas tūlītēji pievērš jūsu uzmanību ceļam.

Novirzīšanās no ceļa novēršanas sistēma

Priekšējā stiklā iebūvēta kamera atpazīst situācijas, kad automašīna novirzās no ceļa, un veic nelielas korekcijas ar elektrisko stūres pastiprinātāju, lai noturētu automašīnu joslā. Noteiktos apstākļos sistēma var aktivizēt arī bremzes.

Braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma

Braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma palīdz noturēt automašīnu joslas vidū un samazina nepieciešamību manuāli veikt korekcijas ar stūri, tādējādi atvieglojot braukšanu un samazinot stresu, braucot pa lielceļiem.

Ceļa zīmju atpazīšana
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes un vizuāli atspoguļo ar tām saistīto informāciju displejā. Vienlaikus var tikt attēlotas divas zīmes.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs
Šis ir atjautīgs regulējamā ātruma ierobežotāja funkcijas apvienojums ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, kas automātiski iestata ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas uztvertos ātruma ierobežojumus.

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole

Šī sistēma uztver situācijas, kad transportlīdzeklis no blakus joslas izbrauc jums priekšā, un savlaicīgi pielāgo jūsu Civic braukšanas ātrumu. Turklāt sistēma palīdz uzturēt atstatumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, lai jums nebūtu manuāli jāregulē ātrums.

Adaptīvā kruīza kontrole ar lēnas sekošanas sistēmu

Šī funkcija uztur iestatīto kruīza ātrumu un atstatumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja sistēmas uztvertais transportlīdzeklis apstājas, funkcija samazina jūsu Civic braukšanas ātrumu un aptur to bez nepieciešamības spiest bremžu pedāli. Lai atsāktu kustību, vienkārši pieskarieties akseleratora pedālim