Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

5 DURVJU HONDA CIVIC

CEĻŠ UZ NĀKOTNI

Scroll

5 durvju hečbeks, izstrādāts no jauna

Vissportiskākais Civic modelis ir aprīkots ar turbokompresoru, jaunu un elegantu dizainu un klasē ietilpīgāko salonu.

SKATS NO SALONA

Sportiskumu atspoguļo arī dažādi salona dizaina elementi, tai skaitā digitālo mērierīču apgaismojums, vieglmetāla pedāļi un ādas stūre. Turklāt salons ir arī ļoti ērts ar plašu vietu kājām, kvalitatīviem un mīkstiem apdares materiāliem un luksusa sēdekļiem.

Ietilpīgāks bagāžas nodalījums
Pielāgojamie un attiecībā 60:40 nolokāmie aizmugurējie sēdekļi ļauj palielināt ar Civic pārvadājamās bagāžas apjomu. Turklāt platās bagāžas nodalījuma durvis ļauj viegli ievietot un izņemt bagāžu. Šīs automašīnas ietilpība jūs pārsteigs.

Civic bagāžas nodalījumu var viegli pielāgot dažādu neregulāras formas priekšmetu pārvadāšanai.

Vadītāja vieta ir lieliski piemērota visdažādākajiem braukšanas apstākļiem. Civic vadītājam ir pieejama nevainojama kontrole, ļaujot izbaudīt sportiskus braucienus, kad vien to vēlas.

Virzošais spēks

Pilnībā pārstrādātā automašīnas ar jaunās paaudzes dzinējiem vadāmība ir nevainojama.

5 durvju Civic šasija ir vieglāka un stingrāka, nodrošinot aizraujošus braucienus. Izvēlei ir pieejami divi dzinēji ar turbokompresoru un ar 6 pārnesumu manuālo vai 7 pārnesumu automātisko bezpakāpju pārnesumkārbu.

TĀS IR JŪSU ACIS UN AUSIS

Honda SENSING ir uzlabotu drošības funkciju klāsts, kas izstrādāts, lai rūpētos par jūsu un jūsu pasažieru drošību.

Sadursmes novēršanas bremžu sistēma
Ja pastāv sadursmes ar citu transportlīdzekli vai gājēju risks, šī funkcija brīdina par situāciju un samazina braukšanas ātrumu, tādējādi samazinot trieciena spēku.

Brīdinājums par joslas maiņu un izbraukšanu no joslas
Ja automašīna novirzās no joslas, kad nav aktivizēts virzienrādītājs, par to brīdina mirgojoši gaismas signāli un skaņas signāls, kas tūlītēji piesaista jūsu uzmanību ceļam.

Novirzīšanās no ceļa novēršanas sistēma
Priekšējā stiklā iebūvēta kamera atpazīst situācijas, kad automašīna novirzās no ceļa, un veic nelielas korekcijas ar elektrisko stūres pastiprinātāju, lai noturētu automašīnu joslā. Noteiktos gadījumos sistēma var aktivizēt arī bremzes.

Braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma
Šī sistēma notur automašīnu joslas vidū un samazina nepieciešamību manuāli veikt korekcijas ar stūri, tādējādi atvieglojot braukšanu, it īpaši uz lielceļiem

Ceļa zīmju atpazīšana
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma atpazīst ceļa zīmes un vizuāli atspoguļo ar tām saistīto informāciju displejā. Vienlaikus var tikt attēlotas divas zīmes.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs
Šis ir atjautīgs esošās regulējamā ātruma ierobežotāja funkcijas apvienojums ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu. Sistēma automātiski iestata ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas uztvertos ātruma ierobežojumus.

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole
Šī sistēma uztver situācijas, kad transportlīdzeklis no blakus joslas izbrauc jums priekšā, un savlaicīgi pielāgo jūsu braukšanas ātrumu. Turklāt sistēma palīdz uzturēt atstatumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, lai jums nebūtu manuāli jāregulē ātrums.

Adaptīvā kruīza kontrole ar lēnas sekošanas sistēmu
Šī funkcija uztur iestatīto kruīza ātrumu un drošu atstatumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja sistēmas uztvertais transportlīdzeklis apstājas, funkcija samazina braukšanas ātrumu un aptur jūsu automašīnu bez nepieciešamības spiest bremžu pedāli.

 

IESKATS VADĪTĀJA VIETĀ

Apskatiet visas unikālās funkcijas, kas padara 5 durvju Civic par vienreizēju un universālu hečbeku.

NOSAKIET GAITU PATS

5 durvju Civic spēj pielāgoties jebkādiem jūsu braukšanas paradumiem.

Ja esat iecienījis automašīnas ar manuālo pārnesumkārbu, 5 durvju Civic ir pieejama eleganta 6 pārnesumu pārnesumkārba, kas precīzi un sportiski ļauj izmantot jebkādus dzinēja apgriezienus.

Bez liekas piepūles

Savukārt jaunā 7 pārnesumu bezpakāpju automātiskā pārnesumkārba nodrošina relaksējošu braukšanu. Šī pārnesumkārba sniedz vienmērīgu un lineāru paātrinājumu, turklāt, ja vēlaties, varat izmantot pārnesumu pārslēgus uz stūres, lai panāktu sportiskāku vadību. Izvēle ir jūsu rokās.