Pilnīgi jaunais Civic e:HEV - autovadītāju hibrīds

Pilnīgi jaunais Civic e: HEV, kas tirdzniecībā Latvijā gaidāms 2022. gada beigās, ir sportisks, pašuzlādes hibrīda hečbeks, kas papildina leģendāro Civic dinamiku, dizainu un tehnoloģijas ar vēl neredzētu elektrisko jaudu.

Izjūtiet e: HEV atšķirību

e:HEV hibrīda piedziņa ir ideāla veiktspējas un efektivitātes kombinācija, kas nevainojami pārslēdzas starp režīmiem, lai nodrošinātu izcilu braukšanu. Atklājiet tā tūlītējo elektrisko paātrinājumu un vienmērīgo, izsmalcināto hibrīda jaudu. e:HEV hibrīda tehnoloģija padara jauno Civic par īstu autovadītāja sapni.

Tīrs un mūsdienīgs dizains

Pilnīgi jaunais Civic piesaista ar izteikti plūdenu un sportisku siluetu. Tā mērķtiecīgais izskats un nepārtrauktās līnijas rada tīru, dinamisku stilu. Tādas detaļas kā 18 collu vieglmetāla diski un sportiskais izskats papildina tā pievilcīgo izskatu.

Scroll

Saistošs brauciens

Pilnīgi jaunais Civic sniedz vadītājam pārliecību, pateicoties tā drošajai vadāmībai un stabilajai braukšanai pagriezienos, kamēr pasažieri izbauda tā kluso un komfortablo braukšanu.

Premium klases interjera dizains

Civic nodrošina izcilu ceļa pārredzamību un premium interjera salona sajūtu. Tīrs un mūsdienīgs eksterjers, komfortabli sēdekļi un skaidri un intuitīvi izvietotas vadības ierīces nodrošina ērtu un drošu braukšanu.

Saglabājiet savienojumu ar savu pasauli

Honda CONNECTmultimediju sistēma ar 9 collu skārienekrānu ir lieliski piemērota lietošanai, pateicoties tā ergonomiskajam un intuitīvajam dizainam. Izjūtiet viedtālruņa integrāciju ar Android Auto un Apple CarPlay, kamēr atsevišķām aprīkojuma klasēm ir bezvadu uzlāde un premium klases Bose audio sistēma ar divpadsmit augstas precizitātes skaļruņiem.

Izstrādāts, lai rūpētos par drošību

Pilnīgi jaunais Civic ir drošs un aprīkots ar 11 drošības spilveniem, tostarp ar priekšējiem, lai frontālās sadursmes gadījumā pasargātu autovadītāja kājas un ceļgalus. Tam ir arī jaunākā Honda SENSING tehnoloģija, lai padarītu braukšanu patīkamāku un palīdzētu jums uz ceļa justies droši.