Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

CIVIC TYPE R

DINASTIJAS TURPINĀJUMS

SACENSĪBU GARS

Scroll

Type R

Tīra jauda

Pilnībā no jauna izstrādātais Civic Type R ir patiesi satriecošs hečbeks, kas aprīkots ar sacīkšu tehnoloģijām un apveltīts ar uzlabotām aerodinamiskajām īpašībām.

ĪSTS SPORTS

Mežonīga jauda un tehniskie parametri.

Type R, kas izstrādāts, balstoties uz Honda pieredzi jaudīgu automašīnu izstrādē, ir veidots uz 10. paaudzes modeļa Civic bāzes. Pilnībā no jauna izstrādātais sporta hečbeks nodrošina maksimāli aizraujošu sniegumu gan uz satiksmes ceļiem, gan sacīkšu trasē. Iepazīstiet visjaudīgāko un ar visstraujāko paātrinājumu apveltīto priekšpiedziņas automašīnu mūsu uzņēmuma vēsturē.

ĪSTENOTS SAPNIS

“Es jau kopš agras bērnības interesējos par automašīnām".

"Izstrādājot Civic Type R, mūsu mērķis bija radīt automašīnu, kuras manevrētspējai vadītājs var pilnībā uzticēties un ar kuru nekad neapnīk braukt.” Type R ir kā sapnis, kas piepildījies. Automašīnas komforts, ietilpīgais salons un sportiskais stils neatpaliek no tās nevainojamajiem tehniskajiem parametriem.

Honda Civic

PATIESĀS KRĀSAS

Vai vēlaties Type R košā un sportiskā krāsā, vai arī jūsu gaumei vairāk atbilst tumšāki un dziļāki toņi? Izvēlieties krāsu un aplūkojiet, kā tā izskatās.

UZVARA KOSMOSA SACĪKSTĒS

Tā nav ilūzija, tā ir realitāte.

Civic Type R ir apveltīts ar klasē lielāko salona ietilpību, zemu smaguma centru, papildu vietu galvai un ērtāku vadītāja pozīciju. Jaunie sporta sēdekļi ar augstām atzveltnēm un īpaši izstrādātiem ieliktņiem un polsterējumu ir visvieglākie sēdekļi modeļa Type R vēsturē.

Lielāka ietilpība
Kamēr nesvilināt riepas sacīkšu trasē, varat novērtēt arī Type R praktisko pusi. Dodoties brīvdienu izbraucienā ar draugiem, lielajā Type R bagāžas nodalījumā varat ievietot gan visu automašīnai nepieciešamo aprīkojumu, gan ceļasomas.

Īpaši modelim Type R izstrādātie sportiskie sēdekļi sniedz ērtu atbalstu jebkādos braukšanas apstākļos.

Zemais Type R sēdeklis un pievilcīgie sarkanie salona apdares elementi teju vai aicina braukt straujāk.

IZVĒLIETIES BRAUKŠANAS REŽĪMU

Type R ar pamatīgu rēcienu nogādās jūs, kur vien vēlēsieties.

NEZVĒRA ILKŅI

Precīzāka pārnesumu pārslēgšana visā pārnesumu diapazonā

Jaunā Civic Type R sešu pārnesumu manuālā pārnesumkārba nodrošina vissatriecošāko paātrinājumu mūsu automašīnu vēsturē. Šī automašīna pārņems jūsu prātu un nelaidīs to vaļā.

Ātra pārnesumu pārslēgšana
Jaunā apgriezienu pielāgošanas sistēma nodrošina nevainojamu Type R reakciju uz vadītāja darbībām bez kompromisiem. Šī funkcija progresīvi darbojas visos braukšanas režīmos, ļaujot līgani un profesionāli pārslēgt pārnesumus bez nekādas raustīšanās.

Absolūts temps
Vislabākais, ko sniedz jaunās pārnesumkārbas un turbodzinēja kombinācija, ir laiks (5,7 sekundes), kādā automašīna spēj uzņemt ātrumu no 0 līdz 62 jūdzēm stundā. Izbaudiet to, kamēr varat!

Ja vēlaties izmantot klasisko papēža un purngala metodi, varat izslēgt apgriezienu pielāgošanas funkciju.

Apgriezienu pielāgošanas funkcija nodrošina ātru pārnesumu pārslēgšanu visos trijos braukšanas režīmos.

SMALKĀKĀS DETAĻAS

Tieši tādēļ Type R ir sacīkšu automašīna, kas piemērota satiksmes ceļiem.