Aplūkojiet to

Honda elektriskā vīzija

Mūsu apņemšanās ir skaidra: līdz 2025. gadam Honda plāno apgādāt divas trešdaļas Eiropas tirgus ar hibrīda, uzlādējamām hibrīda, ar akumulatoriem aprīkotām elektriskām un ar kurināmo elementu darbināmām automašīnām. Un tas ir tikai pirmais solis.

Scroll

Ledvesma radīt ko neiedomājamu.

CEĻOJUMS SĀKAS

Uzstājoties 2017. gada Ženēvas auto izstādē Honda Motor Europe prezidents un izpilddirektors Katsushi Inoue norādīja, ka Eiropas tirgus ir Honda vispasaules elektrisko transportlīdzekļu stratēģijas pirmā prioritāte.

 

Tikai dažas nedēļas pirms šī paziņojuma tika atzīts, ka Honda ir 2016. gada visātrāk augošais sērijveida auto ražotājs reģionā. Eiropā elektrifikācijas projekts tiks uzsākts ar hibrīdtehnoloģiju ieviešanu visā automašīnu klāstā. Pirmais jaunais hibrīdauto ar Honda divu motoru hibrīdsistēmu būs pieejams pārdošanā 2018. gadā.

STŪRAKMENS VIDES AIZSARDZĪBAS JOMĀ

Clarity Fuel Cell ierodas Eiropā.

Mums ir ļoti svarīgi sasniegt savus mērķus, un mēs īpaši lepojamies ar savu ieguldījumu tīrākā vidē. Projekts “Electric Vision” ir daļa no Honda plāna ieviest reģionā ar kurināmo elementu aprīkotus transportlīdzekļus un izveidot ilgtspējīgu ūdeņraža uzpildes infrastruktūru.