Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

SASVEICINIETIES AR DINAMISKO, MODERNO JAZZ UN SPORTISKA DZĪVESSTILA JAZZ CROSSTAR. PILDOT MŪSU ELEKTRIFIKĀCIJAS SOLĪJUMU, TIE IR APRĪKOTI AR DIVU MOTORU HIBRĪDA PIEDZIŅU ATSAUCĪGAM, VIENMĒRĪGAM UN EFEKTĪVAM BRAUCIENAM.

NĀKAMĀ NODAĻA

Scroll

NELIELI IZMĒRI, LIELS IESPAIDS

Aplūkojiet tuvāk pilnīgi jaunos Honda Jazz un Honda Jazz Crosstar.

Pilnīgi jaunā Jazz pukstošā sirds ir tā jaunā hibrīda piedziņa. Tā ir Atsaucīga: nevainojami nodrošina jaudu; tā ir Vienmērīga: pateicoties modernajai tiešās piedziņas transmisijai un izsmalcinātajam, komfortablajam salonam; tā ir Efektīva: izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai dāvātu jums zemas emisijas un augstu ekonomiju. Vienkāršāk izsakoties, jūs varat turpināt baudīt braucienus, apzinoties, ka saņemat visoptimālāko veiktspēju.

 
 

PLAŠĀKA IZVĒLE

Pilnīgi jaunajiem Jazz un Jazz Crosstar ir vienādas modernās hibrīda piedziņas, bet atšķirīgas personības. Lai kuru jūs izvēlētos, izsmalcināto Jazz vai dzīvesstila Crosstar, pavisam drīz jūs atklāsiet, ka to patiesais skaistums atrodas to braukšanas veidā.

 
 

 

 

 

PIESLĒGTĀS TEHNOLOĢIJAS
Iesēdieties salonā, lai izbaudītu visjaunāko pieslēgto tehnoloģiju un infoizklaides jomā. Jaunā Honda CONNECT ir aprīkota ar 9" skārienekrānu, DAB digitālo radio, Apple CarPlay™ un Android Auto. Ja ar to nav gana, My Honda+ aplikācija jūsu viedtālrunī var nosūtīt apskates objektus satelītnavigācijas sistēmai un nodrošināt attālināto automašīnas atslēgšanas un aizslēgšanas funkciju (available in selected markets only).

NĀKAMĀ LĪMEŅA DROŠĪBA
Pilnīgi jaunie Honda Jazz un Jazz Crosstar ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes Honda SENSING autovadītāja palīgsistēmām un drošības funkcijām. Šī modernā komplektācija ietilpst visu aprīkojuma līmeņu standarta aprīkojumā un ietver bremzēšanu sadursmes mīkstināšanai, joslas ievērošanas palīgsistēmu, informāciju par aklajām zonām un citas, lai palīdzētu jums un jūsu mīļajiem būt drošībā.

 

VIETA, KUR BŪT

Lūk, cik pilnīgi jaunais Honda Jazz ir moderns kā iekšpusē, tā ārpusē.

Jauna perspektīva
Pilnīgi jaunie Jazz un Jazz Crosstar piedāvā jums panorāmas skatu uz ceļu, lai autovadītājam būtu īsta platekrāna pieredze.  Šī uzlabotā redzamība nodrošina ne vien pārliecību iedvesošu braukšanas pozīciju, bet arī reālus drošības uzlabojumus.

Visaptveroši mērinstrumenti
Mērinstrumentu paneļa dizains ir veidots tā, lai jūs pirmajā acu skatienā ieraudzītu svarīgāko informāciju.  Horizontālais 7 collu TFT displejs aizvieto vecmodīgos rādītājus ar vienkāršu funkcionalitāti un veicina plašo augstās kvalitātes gaisotni.


 

Komfortabla sēdēšana
Priekšējie sēdekļi ir veidoti vēl platāki un ar pretnoguruma īpašībām, kas parasti tiek saistītas ar limuzīna klases automobiļiem.  Ir uzlabots jostasvietas atbalsts, un jau tā plašajā salonā ir vēl vairāk vietas kājām.  Aizmugurē mūsu atzītie Magic Seats ļauj jums veidot neskaitāmas konfigurācijas, pēc vēlēšanās uzņemot vairāk pasažieru vai vairāk bagāžas. Jazz Crosstar sēdekļu apdare ir ūdensizturīga – tas nozīmē, ka viegli varēs notraukt jūsu aktīvā dzīvesstila pierādījumus. 

Skaidrs displejs
Honda CONNECT 9 collu centrālais ekrāns attēlo biežāk lietotās aplikācijas, lai tās varētu viegli atrast un atlasīt. Aplikācijas ir sakārtotas pēc krāsu koda pa kategorijām, kas atvieglo to lietošanu.

 

HIBRĪDI IR NĀKOTNE

Pilnīgi jauno hibrīda Jazz klāsts ir vēl viens svarīgs solis uz priekšu.

Hibrīda automašīnas palīdzēs mums virzīties uz nulles emisiju sabiedrību. Mūsu mērķis ir to sasniegt, ieviešot būtiskus uzlabojumus katrā jaunajā modelī, paplašinot mūsu hibrīda automašīnu klāstu un turpinot elektrifikācijas darbu.