Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

JAUNAIS HONDA CR-V

PILNVEIDOTS VISĀS JOMĀS

Pilnīgi jauns CR-V

Augstāks līmenis
Vairāk ekstru

VIETA JUMS

VADOŠAIS KLASĒ

1756- collu 

litrus ietilpīgs bagāžas nodalījums

aprīkojumā pieejama versija ar septiņām sēdvietām

Scroll

ATKLĀJIET PLAŠUMUS

Radīts, lai pielāgotos jums, paturot prātā komfortu.

Atjauninātajam CR-V ir elegantas plūdlīniju formas, kas neatstāj vienaldzīgu. Mēs esam radījuši arī iespaidīgu salonu, kas ieskauj jūs ar komforta un plašuma sajūtu un bagātīgu vietu visu braucēju kājām. Katrs brauciens ir prieks, un, ja jums nepieciešama papildu vieta lielu, neparocīgu priekšmetu pārvadāšanai, CR-V spēj to nodrošināt.

Pilnībā aprīkots apvidus automobilis.

CR-V dinamisko raksturu veido oriģinālie salona risinājumi un elegantās plūdlīniju formas ārpusē.

SPĒJĀM ATBILSTOŠS IZSKATS

Ļaujiet savam CR-V izcelties atbilstoši savai gaumei. Spilgta un koša vai tumša un izsmalcināta, vienlaidu vai metāliska - izvēlieties krāsu, kas patīk jums.

JAUDA KUSTĪBAI

Radīts pasaules plašajiem ceļiem.

Mūsdienīgais 1.5 VTEC TURBO dzinējs apvienojumā ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju CVT automātisko transmisiju nodrošina iespaidīgu veiktspēju. Kopā ar jauno šasiju tas piedāvā dinamisku un sportisku braukšanas pieredzi. Pilnīgi jaunais CR-V aizvedīs jūs līdz galamērķim ar absolūtu izsmalcinātību un komfortu - jums ir tikai jāizvēlas, kurp doties! 

PIEVILCĪGS STILS

Ar jaunajām, mūsdienīgajām formām mūsu jaunais apvidus automobilis joprojām ir nekļūdīgi atpazīstams kā CR-V, un šī jaunā sērija pārspēs visas jūsu cerības.

LABSAJŪTAS FAKTORS

Atmosfēra, kurā ir patīkami uzturēties

Iekārtojieties ērti mīkstajos ādas vai auduma apdares sēdekļos un sapratīsiet, par ko ir runa. Tā ir sajūta, kas liek justies droši un ērti. Tad apskatiet tuvāk salonu un atklājiet daudzās izsmalcinātās CR-V detaļas. 

Stilīgi akcenti
Uzmanību piesaistošas salona detaļas no jauniem, mūsdienīgiem materiāliem, piemēram, ventilācijas atveres, stūres apdare, durvju rokturi un klimata kontroles sistēmas panelis. 

Konsole visām vajadzībām
Daudzpusīgajai viduskonsolei ir trīs režīmi, un pilnībā atvērtā stāvoklī tā piedāvā pietiekoši vietas viena vai divu liela izmēra priekšmetu uzglabāšanai. 

Atveramais stikla jumts ļauj padarīt salonu šķietami vēl plašāku.

Otrās rindas sēdekļus var nolocīt līdz ar grīdu ar vienu rokas kustību 60:40 proporcijā, lai iegūtu papildu vietu bagāžai.

Lieliskais septītnieks
Jaunais CR-V saglabā ērto "vienas kustības" aizmugures sēdekļu nolocīšanas sistēmu, kā arī piedāvā iespēju uzstādīt trešo sēdekļu rindu ar divām papildu sēdvietām dažiem modeļiem ar benzīna dzinēju. Kad šie sēdekļi nav vajadzīgi, tos var ērti nolocīt bagāžas nodalījuma grīdā. 

KVALITATĪVI SLĒDŽI

Viss, kas jums nepieciešams, atrodas pa rokai.

Pilnkrāsu TFT displejs nodrošina svarīgāko informāciju autovadītāja acu priekšā. Mēs to saucam par autovadītāja informācijas interfeisu (Driver Information Interface), un tā parāda pašus svarīgākos datus. 

Uz ekrāna
Autovadītāja informācijas interfeisa ekrānu jūs varat viegli ritināt ar īkšķiem no uz stūres uzstādītā skārienjutīgā paliktņa vai ar balss komandām, izvēloties dažādās funkcijas, tostarp: SMS un e-pastu displeju, audiosistēmas informāciju, tālruņa kontaktus, AWD statusu un pat informāciju par automobiļa tehnisko apkopi.

Daudzfunkcionāla stūre
Neskaitot autovadītāja informācijas interfeisu, slēdži uz stūres ļauj izmantot arī citas funkcijas, piemēram, regulēt audiosistēmas skaļumu, aktivizēt adaptīvo kruīza kontroli un joslas ievērošanas sistēmu. Augstākajā aprīkojuma līmenī stūre ir apsildāma – lai kliedētu ziemas braukšanas drūmumu. 

Lai izvairītos no potenciālas uzmanības novēršanas autovadīšanas laikā, vienkārši ritiniet un atlasiet nepieciešamo informāciju, nenoņemot rokas no daudzfunkcionālās stūres.

Paplašinātās realitātes vējstikla displejs projicē svarīgāko informāciju, lai autovadītājs varētu aplūkot datus, neatraujot skatienu no ceļa.

VĒL PIEVILCĪGĀKS

Jaunajam CR-V būs pieejams jauns, mūsdienīgs hibrīda dzinējs.

Pasaules iecienītākais apvidus automobilis iet kopsolī ar mūsdienu prasībām, piedāvājot inteliģentu un ļoti modernu hibrīda dzinēju. Tas nodrošina nevainojamu un aizraujošu braukšanas pieredzi, lai kurp jums būtu paredzēts doties, kā arī sportisku veiktspēju ar zemu degvielas patēriņu un izmešu līmeni.

ESIET VIENMĒR SASNIEDZAMS AR HONDA CONNECT

Informācijas un izklaides sistēma rūpējas, lai jūsu iecienītākā mūzika vienmēr būtu pa rokai un draugi ērti sasniedzami.

Jūs varat piekļūt informācijai un mūzikai savā viedtālrunī, izmantojot Bluetooth® vai USB. Varat arī pārcelt visu viedtālruņa saskarni uz 7 collu skārienekrānu, izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto™, lai veiktu zvanus, nosūtītu un saņemtu īsziņas. 


Ar 7 collu skārienekrānu viss nepieciešamais sakariem ir tiešā tuvumā.

Vēl vairāk savienojumu
Rūpnīcā uzstādītais Aha™ tiešsaistes audio atskaņotājs ļauj pieslēgties jūsu iecienītākajām mūzikas raidstacijām, apraidēm un ziņām.