Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

Scroll

HONDA HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA – E:HEV

Nav nepieciešama uzlāde


CR-V ir pašuzlādes hibrīds, tāpēc nav nepieciešams to pieslēgt pie elektrotīkla vai plānot ceļojumu atbilstoši uzlādes stacijām – tas ražo enerģiju braucot.

Zems emisiju līmenis


Modernā hibrīda tehnoloģija ne tikai samazina izmešu apjomu, bet arī pazemina braukšanas izmaksas, ietaupot degvielu.

Degvielas ekonomija


CR-V hibrīds ir ekonomisks SUV, piemēram, mūsu Elegance aprīkojuma līmenis var nobraukt līdz 859 km pirms nākamās degvielas uzpildes.

*Pamatojoties uz kombinēto degvielas patēriņa rādītāju.

Nemanāma braukšanas režīmu pārslēgšana


CR-V inteliģentie braukšanas režīmi automātiski pārslēdzas brauciena laikā, maksimāli palielinot veiktspēju dažādos braukšanas apstākļos.

STILS UN VEIKTSPĒJA

Iepazīstinām ar Honda CR-V Black Edition – sportisku SUV, kura vadīšana ir ne tikai aizraujoša, bet arī piesaista uzmanību visur, kur ar to braucat. Black Edition ir pieejams Crystal Black Pearl un Platinum White Pearl krāsā.

 

INTELIĢENTI BRAUKŠANAS REŽĪMI

IEKĀPIET HIBRĪDĀ

Vēl viens CR-V sasniegums.

i-MMD (inteliģentā Multi-Mode Drive) tehnoloģija nodrošina nepārspējamu veiktspēju un izcilu efektivitāti. Tā aerodinamiskās līnijas, kas radītas ap pilnīgi jauno šasiju, padara šo 5. paaudzes CR-V par īstu autovadītāja SUV. Salonā jūs izbaudīsiet greznu un izsmalcinātu interjeru, kas aprīkots ar jaunākajām autovadītāja palīgsistēmām un infoizklaides iekārtām, pārsteidzošu komfortu, plašumu un daudzveidību, ar ko CR-V ir slavens.

Honda CR-V Hybrid Product description

2,0 litru Atkinsona cikla benzīna dzinējs strādā kopā ar diviem elektromotoriem – viens ir piedziņas motors, otrs ir ģenerators, un visus tos kontrolē inteliģentā Multi-Mode Drive (i-MMD) sistēma, kas nodrošina 3 braukšanas režīmus: Hibrīda, dzinēja un elektriskā piedziņa. Ir pieejamas 2WD un pilnpiedziņas versijas.

SALONA TELPA

Atverot durvis, jūs sveicina absolūta greznība.

Iesēžoties salonā, jūs uzreiz izbaudīsiet CR-V unikālo plašumu un komfortu. Viss, ko jūs vēlēsieties, būs klusi aizslīdēt un izbaudīt braucienu.

Viss pa rokai
Autovadītāja informācijas saskarnes ekrānu jūs varat viegli vadīt ar uz stūres uzstādītā skārienjutīgā paliktņa vai ar balss komandām, izvēloties dažādās funkcijas, tostarp: SMS un e-pastu displeju, audiosistēmas informāciju, tālruņa kontaktus un pat viedo automobiļa uzturēšanas informāciju.

Visā kabīnes platumā stiepjas brīnišķīgi nošūtais maiga materiāla panelis.

Pilnkrāsu TFT displejs nodrošina svarīgāko informāciju.

IZTEIKSMĪGAS LĪNIJAS

Braukt ar hibrīdu vēl nekad nav bijis tik labi un skaisti.

Piektās paaudzes Honda CR-V piemīt izteiksmīga forma un eleganta vienkāršība, kas ir gan stilīga, gan funkcionāla. Šis dizains kontrolē zem virsbūves plūstošo gaisu, uzlabojot degvielas efektivitāti, samazinot gaisa pretestību un trokšņa līmeni. Neskaitot funkcionalitāti, kopējais tēla efekts nozīmē, ka Honda CR-V Hybrid pauž savu klātbūtni, lai kurp tā dotos.

Brīvroku bagāžas nodalījuma durvis
Aizmugures elektriski atveramās durvis var ieprogrammēt apstāties jūsu izvēlētajā augstumā. Ideāli, ja jums ir steidzami jāatver bagāžas nodalījums stāvvietā vai garāžā ar zemiem griestiem. Kad jūsu rokas ir aizņemtas, varat to atvērt arī ar vienkāršu kājas mājienu zem aizmugurējā bufera – jauki un viegli.

 

Jūs varat atvieglot iekraušanu, pat ja rokas ir aizņemtas, vienkārši pamājot ar kāju zem aizmugures bufera.

ATBILSTOŠI LOMAI

Lieciet savam CR-V Hybrid izcelties – tieši tā, kā jūs to vēlaties. Košs un izteiksmīgs vai tumšs un izsmalcināts, izvēlētā toņa vai metāliskā krāsā – tas izcelsies.

 

Izvēlieties krāsu savam jaunajam CR-V Hybrid

 

APLŪKOJIET HONDA CR-V HYBRID

Šis elegantais, sportiskais SUV ir gatavs braucienam no jebkura leņķa un kā ārpusē, tā iekšpusē.

 

ESIET SAVIENOTI

Honda CONNECT ir infoizklaides sistēma, kas piedāvā visu, ko mīlat, piemēram, mūziku un draugus, rokas stiepiena attālumā.

Izmantojot Bluetooth® vai USB, jūs varat piekļūt informācijai un atskaņojumu sarakstiem savā viedtālrunī. Jūs varat attēlot arī sava tālruņa saskarni – caur Apple CarPlay® vai Android Auto™ – uz 7” skārienekrāna, lai piekļūtu aplikācijām, kuras ļautu veikt zvanus, kā arī saņemt un nosūtīt ziņas.

Vēl vairāk pieslēgumu
Arī iepriekš uzinstalētais, uz interneta balstītais AHA™ audio atskaņotājs ļauj Jums pieslēgties Jūsu iecienītākajām mūzikas raidstacijām, aplādēm un ziņu dienestiem.

Izmantojot 7” skārienekrānu, viss, kas jums nepieciešams, lai paliktu savienojumā, ir viegli aizsniedzams

Lai izvēlētos vienu no skaidri attēlotajām ikonām, ir nepieciešams tikai ašs acu skatiens.

Ar satelītnavigācijas sistēmu jūs vienmēr zināsiet, kur atrodaties un kurp dodaties.

JŪSU CR-V HYBRID

Piešķir individualitātes pieskārienu.

Ir daudz veidu, kā padarīt jūsu CR-V Hybrid vēl vairāk “jūsu”. Izvēlieties no plaša atsevišķo aksesuāru klāsta vai kādu no īpaši izveidotajiem aksesuāru komplektiem. Jūs varēsiet piešķirt savam automobilim personiskas īpašības, kas to padarīs paties par “jūsējo”.