Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

Hiper HYBRID

Scroll

Hibrīds, kuru var sajust

Pateicoties modernajai tehnoloģijai, pasaulē vispopulārākais SUV dāvā sportisku veiktspēju un zemas emisijas.

JŪSU CR-V HYBRID

Piešķir individualitātes pieskārienu.

Ir daudz veidu, kā padarīt jūsu CR-V Hybrid vēl vairāk “jūsu”. Izvēlieties no plaša atsevišķo aksesuāru klāsta vai kādu no īpaši izveidotajiem aksesuāru komplektiem. Jūs varēsiet piešķirt savam automobilim personiskas īpašības, kas to padarīs paties par “jūsējo”.

IEKĀPIET HIBRĪDĀ

Vēl viens CR-V sasniegums.

i-MMD (inteliģentā Multi-Mode Drive) tehnoloģija nodrošina nepārspējamu veiktspēju un izcilu efektivitāti. Tā aerodinamiskās līnijas, kas radītas ap pilnīgi jauno šasiju, padara šo 5. paaudzes CR-V par īstu autovadītāja SUV. Salonā jūs izbaudīsiet greznu un izsmalcinātu interjeru, kas aprīkots ar jaunākajām autovadītāja palīgsistēmām un infoizklaides iekārtām, pārsteidzošu komfortu, plašumu un daudzveidību, ar ko CR-V ir slavens.

SALĪDZINĀM BRAUCIENUS

Honda CR-V ir pieejama dzinēju un transmisiju izvēle – tostarp jaunais 1,5 VTEC TURBO –, un to visu mērķis ir veiktspēja.

Honda CR-V ar benzīna dzinēju Product description

Moderns, degvielas efektīvs 1,5 VTEC TURBO benzīna dzinējs ar 6 pārnesumu manuālo vai 7 pārnesumu CVT automātisko transmisiju. (Manuālās transmisijas jauda ir 173 ZS/220 Nm grieze, un CVT – 193 ZS/243 Nm.) Jūs varat izvēlēties arī starp 2WD un pilnpiedziņas versijām, kā arī 7 sēdvietu konfigurāciju.

 
Honda CR-V Hybrid Product description

2,0 litru Atkinsona cikla benzīna dzinējs strādā kopā ar diviem elektromotoriem – viens ir piedziņas motors, otrs ir ģenerators, un visus tos kontrolē inteliģentā Multi-Mode Drive (i-MMD) sistēma, kas nodrošina 3 braukšanas režīmus: Hibrīda, dzinēja un elektriskā piedziņa. Ir pieejamas 2WD un pilnpiedziņas versijas.

IZPĒTIET 1,5 VTEC TURBO

SALONA TELPA

Atverot durvis, jūs sveicina absolūta greznība.

Iesēžoties salonā, jūs uzreiz izbaudīsiet CR-V unikālo plašumu un komfortu. Viss, ko jūs vēlēsieties, būs klusi aizslīdēt un izbaudīt braucienu.

Viss pa rokai
Autovadītāja informācijas saskarnes ekrānu jūs varat viegli vadīt ar uz stūres uzstādītā skārienjutīgā paliktņa vai ar balss komandām, izvēloties dažādās funkcijas, tostarp: SMS un e-pastu displeju, audiosistēmas informāciju, tālruņa kontaktus un pat viedo automobiļa uzturēšanas informāciju.

Visā kabīnes platumā stiepjas brīnišķīgi nošūtais maiga materiāla panelis.

Pilnkrāsu TFT displejs nodrošina svarīgāko informāciju.

TRĪS REŽĪMU KONSOLE

Viduskonsoles paliktni var novietot pozīcijā uz priekšu vai uz aizmuguri, izveidojot daudzpusīgi izmantojamu uzglabāšanas nodalījumu starp priekšējiem sēdekļiem.

 

IZTEIKSMĪGAS LĪNIJAS

Braukt ar hibrīdu vēl nekad nav bijis tik labi un skaisti.

Piektās paaudzes Honda CR-V piemīt izteiksmīga forma un eleganta vienkāršība, kas ir gan stilīga, gan funkcionāla. Šis dizains kontrolē zem virsbūves plūstošo gaisu, uzlabojot degvielas efektivitāti, samazinot gaisa pretestību un trokšņa līmeni. Neskaitot funkcionalitāti, kopējais tēla efekts nozīmē, ka Honda CR-V Hybrid pauž savu klātbūtni, lai kurp tā dotos.

Brīvroku bagāžas nodalījuma durvis
Aizmugures elektriski atveramās durvis var ieprogrammēt apstāties jūsu izvēlētajā augstumā. Ideāli, ja jums ir steidzami jāatver bagāžas nodalījums stāvvietā vai garāžā ar zemiem griestiem. Kad jūsu rokas ir aizņemtas, varat to atvērt arī ar vienkāršu kājas mājienu zem aizmugurējā bufera – jauki un viegli.

 

Jūs varat atvieglot iekraušanu, pat ja rokas ir aizņemtas, vienkārši pamājot ar kāju zem aizmugures bufera.

ATBILSTOŠI LOMAI

Lieciet savam CR-V Hybrid izcelties – tieši tā, kā jūs to vēlaties. Košs un izteiksmīgs vai tumšs un izsmalcināts, izvēlētā toņa vai metāliskā krāsā – tas izcelsies.

 

Izvēlieties krāsu savam jaunajam CR-V Hybrid

 

APLŪKOJIET HONDA CR-V HYBRID

Šis elegantais, sportiskais SUV ir gatavs braucienam no jebkura leņķa un kā ārpusē, tā iekšpusē.

 

ESIET SAVIENOTI

Honda CONNECT ir infoizklaides sistēma, kas piedāvā visu, ko mīlat, piemēram, mūziku un draugus, rokas stiepiena attālumā.

Izmantojot Bluetooth® vai USB, jūs varat piekļūt informācijai un atskaņojumu sarakstiem savā viedtālrunī. Jūs varat attēlot arī sava tālruņa saskarni – caur Apple CarPlay® vai Android Auto™ – uz 7” skārienekrāna, lai piekļūtu aplikācijām, kuras ļautu veikt zvanus, kā arī saņemt un nosūtīt ziņas.

Vēl vairāk pieslēgumu
Arī iepriekš uzinstalētais, uz interneta balstītais AHA™ audio atskaņotājs ļauj Jums pieslēgties Jūsu iecienītākajām mūzikas raidstacijām, aplādēm un ziņu dienestiem.

Izmantojot 7” skārienekrānu, viss, kas jums nepieciešams, lai paliktu savienojumā, ir viegli aizsniedzams

Lai izvēlētos vienu no skaidri attēlotajām ikonām, ir nepieciešams tikai ašs acu skatiens.

Ar satelītnavigācijas sistēmu jūs vienmēr zināsiet, kur atrodaties un kurp dodaties.