Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

CEĻŠ UZ IZCILĪBU

Mēs izmantojām savu divdesmit gadu pieredzi hibrīdu izstrādāšanā, lai radītu mūsu pilnīgi jauno CR-V Hybrid.

Scroll

Radīts bezrūpīgai braukšanai

Honda Hybrid Performance sistēma jaunajā CR-V.

TIEŠS SAVIENOJUMS

CR-V Hybrid izvēlas optimālāko režīmu, lai vienmēr nodrošinātu atsaucīgu un efektīvu braucienu.

Tam ir Atkinsona cikla 2,0 litru benzīna dzinējs un divi elektromotori – viens elektriskās piedziņas motors un viens ģenerators –, kas ļauj izmantot benzīna, elektrisko un hibrīda braukšanas režīmus. CR-V tradicionālās transmisijas vietā ir aprīkots ar vienu fiksētā pārnesuma attiecību, kas autovadītājam sniedz vienmērīgu jaudas plūsmu un pārliecību – tas ir hibrīds, kuru jūs varat sajust.

TAS DOMĀ PATS

Inteliģentā Multi-Mode Drive sistēma vienmēr rūpējas par augstu veiktspēju un efektivitāti.

i-MMD tehnoloģija gādā par to, lai automobilis savu enerģiju izmantotu visefektīvākajā veidā. Tas nozīmē, ka CR-V Hybrid nemanāmi pārslēdzas starp trīs jaudas režīmiem: elektrisko piedziņu, hibrīda piedziņu un benzīna dzinēja piedziņu. Uzsākot braukšanu ar elektrisko piedziņu, automobilis atskaņo akustisku brīdinājumu – tas ir tik kluss – un noteiktos braukšanas apstākļos, ja jūs vēlaties, jūs varat manuāli pagarināt elektriskās piedziņas darbības periodu, piespiežot EV režīma pogu. Ja vēlaties dinamiskākas sajūtas un aizraujošāku brauciena pieredzi, to sniegs Sport režīms.

2,0 litru Atkinsona cikla benzīna dzinējs strādā kopā ar diviem elektromotoriem – viens ir piedziņas motors, otrs ir ģenerators –, un visus tos kontrolē inteliģentā Multi-Mode Drive (i-MMD) sistēma.

TRĪS REŽĪMU EFEKTIVITĀTE

CR-V nemanāmi izvēlas piemērotāko braukšanas režīmu.

BEZRŪPĪGA BRAUKŠANA

Izbaudiet braucienu un ļaujiet Honda CR-V izvēlēties visdinamiskāko un efektīvāko veidu, kā aizvest jūs līdz galamērķim.

Tā ir inovatīva sistēma, kas ļauj benzīna dzinējam strādāt optimālākajā jaudas diapazonā tik bieži, cik vien iespējams. Apvienojumā ar ECON režīmu rezultāts ir ārkārtīgi degvielas efektīvs automobilis.

Režīmu var izvēlēties ar transmisijas pogu uz konsoles.

Noteiktos brīžos CR-V izmantos visus trīs motorus, lai sasniegtu vislabāko veiktspēju – trīskāršu jaudu – vienlaikus saglabājot degvielu visvairāk ekonomējošu braucienu.

DROŠĪBAS
STANDARTI

Honda SENSING ir modernu funkciju komplekts, kura mērķis ir jūsu un jūsu pasažieru drošība.

Collision Mitigation Braking System (bremzēšanas sistēma sadursmes samazināšanai)
Ja pastāv sadursmes iespēja ar automobili vai gājēju, šī sistēma jūs brīdinās par briesmām, kā arī samazinās ātrumu, lai palīdzētu mazināt jebkādas sadursmes smaguma pakāpi.

Lane Departure Warning (brīdinājums par joslas šķērsošanu)
Ja automobilis novirzās no savas braukšanas joslas, nerādot pagriezienu, mirgos un atskanēs brīdinājuma signāli, palīdzot pievērst jūsu uzmanību.

Road Departure Mitigation (palīgsistēma nobraukšanas no ceļa mazināšanai)
Pie vējstikla uzstādītā kamera konstatē automobiļa nobraukšanu no ceļa un izmanto elektrisko stūres pastiprinātāju, lai maigi koriģētu stūrēšanu un palīdzētu noturēt automobili savā braukšanas joslā. Noteiktos apstākļos tā var izmantot arī bremzes.

Lane Keeping Assist System (joslas saglabāšanas palīgsistēma)
Tā palīdz noturēt automobili savas braukšanas joslas vidū, gādājot par mazāku stresu brauciena laikā un samazinot nepieciešamību pēc stūres korekcijas darbībām, lai brauciens pa šoseju sagādātu mazāku piepūli.

Traffic Sign Recognition (ceļa zīmju atpazīšanas sistēma)
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa ceļa zīmes un attēlo šo informāciju vizuāli uz ekrāna. Vienlaikus iespējams attēlot divas ceļa zīmes.

Intelligent Speed Limiter (inteliģentais ātruma ierobežotājs)
Atjautīgi apvieno esošo adaptīvā ātruma ierobežotāja funkcijas ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai automātiski iestatītu tādu ātruma ierobežojumu, kas konstatēts, nolasot ceļa zīmes

Intelligent Adaptive Cruise Control (inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole)
Šī funkcija konstatē, ja automobilis no blakus joslas vēlas iebraukt joslā jūsu priekšā, un laicīgi noregulē jūsu automobiļa ātrumu. Tā palīdz arī ievērot attālumu starp jums un priekšā braucošo automobili, lai jums nebūtu manuāli jāmaina savs ātrums.