Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

HONDA CR-V

VAIRĀK NEKĀ NEIERASTI

Scroll

Piedzīvojumiem nav gala

Automašīnas izstrādē izmantoto novatorisko ideju klāsts ir pārsteidzošs. Gaumīgais un ietilpīgais CR-V ir gatavs mesties piedzīvojumos kopā ar jums un gādās, lai jūs varētu brīvi un radoši iepazīt pasauli.

VAIRĀK JAUDAS

3

dzinēji

no kā izvēlēties

Neatkarīgi no ātruma

4

klases

no kā izvēlēties

Atbilstošs izskats

Izceliet savu CR-V – tieši tā, kā vēlaties. Spilgtas un izteiksmīgas vai tumšas un izsmalcinātas vientoņa vai metāliskas krāsas — izvēlieties toni, kas padara to izcilu.

Apskatīt tuvāk

Uzlaboti tehniskie parametri. Uzlabots dizains. Uzlabotas tehnoloģijas. CR-V piedāvā aizraujošas idejas, kā izbaudīt vēl lieliskākus piedzīvojumus uz ceļa. Kurp dosieties?

IZCILS KOMFORTS, ATRODOTIES PIE STŪRES

CR-V ietilpīgais salons rada klusu un nomierinošu telpu.

Relaksējošā atmosfēra nodrošina patīkamus braucienus gan vadītājam, gan pasažieriem. Sēžot priekšā, varat izbaudīt paaugstinātos sēdekļus, plašo telpu kājām un kvalitatīvos materiālus, no kuriem gatavotas visas automašīnas daļas.

Viss, kas jums jāzina

Inteliģentajā daudzfunkcionālajā informācijas displejā (i-MID) var sekot līdzi aktuālākajai informācijai neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Tas ir viegli lietojams: visas vadības ierīces ir izvietotas uz stūres. Šis displejs un jaunā Honda CONNECT skārienekrāna izklaides sistēma sniedz jums pilnīgu kontroli.

VISDROŠĀKĀ CR-V, KĀDA LĪDZ ŠIM BIJUSI

Zem elegantā CR-V dizaina slēpjas sarežģītas drošības tehnoloģijas, kas saņēmušas savu pirmo Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu.

Vieda aizsardzība
Kakla traumu novēršanas sistēma absorbē daļu no trieciena, ko saņem pasažieri sadursmes laikā, un palīdz maksimāli samazināt kakla traumu risku.

Inteliģenti drošības spilveni

Priekšējos drošības spilvenos tiek izmantots divu pakāpju gaisa padeves sūknis, kas ļauj izmainīt drošības spilvena piepūšanas blīvumu atkarībā no trieciena stipruma. Sānu aizkarveida drošības spilveni palīdz aizsargāt vadītāju un pasažierus sānu sadursmes gadījumā.

Adaptīvais elektromehāniskais stūres pastiprinātājs (MA-EPS)

Tā ir sistēma, kas nosaka nestabilu situāciju slidenos apstākļos gan pagriezienu veikšanas, gan bremzēšanas laikā un automātiski piedāvā vadītājam pagriezt stūri pareizajā virzienā.

Avārijas apturēšanas sistēma (ESS)
Tā automātiski aktivizē bremzes un avārijas gaismas, kad nosaka avārijas apturēšanas nepieciešamību, brīdinot aiz automašīnas braucošos transportlīdzekļus, ka automašīna strauji bremzē.

Aizsardzība arī gājējiem

Jaunās CR-V priekšpuses konstrukcijas ir izstrādāta tā, lai absorbētu enerģiju sadursmes gadījumā ar gājēju.

Honda SENSING

Šajā paketē ir iekļautas visas uzlabotās autovadītāja palīdzības sistēmas paketes drošības funkcijas, ko papildina sadursmes novēršanas bremžu sistēma, inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole un braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma.

UZTURIET SAKARUS

Savā CR-V automašīnā vienmēr varat uzturēt sakarus ar apkārtējo pasauli neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.