PLŪSTOŠS, ELEGANTS UN MODERNS

Scroll

PERFEKTA FORMA

Kad idejas apvienojas.

Mēs radījām Honda e, cenšoties apšaubīt un pilnveidot ik niansi: vai varētu būt atšķirīgi priekšējie un aizmugurējie lukturi? Kur novietosim pagrieziena rādītājus? Kā mēs uzlabosim aerodinamiku? Šis unikālais automobilis ir visu šo atbilžu rezultāts – nevainojama forma. Ar Honda e braukt ir prieks, un tas ir baudāms skatienam – tas ir moderno vērtību un mūsdienu auto vadīšanas prieka iemiesojums… kā, arī ...mūsu ceļš nākotnes auto vadīšanā un braukšanā.

VISS KĀ VIENS

Integrācija ir pilnīga dizaina noslēpums.

Priekšējie lukturi, radars, vairāku skatu kamera – viss ir apkopots vienā panelī. Arī aizmugurē visi šie elementi ir apvienoti – viss izskatās vienots. 17” vieglmetāla diskiem ir īpaša dizaina uzlikas, lai neuzkrātos bremžu putekļi un Jūsu Honda e vienmēr un ilgāk izskatītos tīrāks.

BRAUCIET PLAŠUMĀ

Pilsēta ir pārblīvēta un sastrēgumiem pilna, Honda e ir absolūts pretstats.

Iekāpiet plašajā Honda e salonā, un Jūs acumirklī būsiet izolēti no grūstīšanās un burzmas. Tā ir rāma un mierīga vide – kā atpūtas zāle – ar vieglu un gaisīgu interjera dizainu.

Telpa kustībām
Tā kā nav centrālās konsoles, telpa šķiet vēl plašāka. Iekārtojoties ērtajos sēdekļos un aplūkojot plašo pilnekrāna mērinstrumentu paneli, brauciens patiesi šķiet kā rāms ceļojums telpā.

Pasažieru komforts
Honda e ir šķietami plašs salons, kas piemērots ikviena vajadzībām. Aizmugures sēdekļu zona Jūsu pasažieriem nodrošina plašu telpu kājām un ir viena no plašākajām mazo automobiļu kategorijā.


Dāvājot komfortu ikvienam, Honda e sēdekļi ir apdarināti ar Melange audumu.

Salona apdare ir pēdējais apdares elements, kas atgādina atpūtas telpu.

DZĪVO KRĀSAINU DZĪVI

Rāma un vēsa, tumša un kaislīga vai spilgta un sportiska? Izvēlieties savam Honda e krāsu, kas piestāv Jums un Jūsu dzīvesstilam.