Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

TAS NAV PROTOTIPS

Scroll

TĪRA ELEKTRISKĀ JAUDA

Honda e apvieno braukšanu bez emisijām ar aizraujošu veiktspēju. Šis sportiskais elektriskais automobilis ir atsaucīgs, izveicīgs un ārkārtīgi manevrētspējīgs, padarot braukšanu pilsētā par tīro baudu.

RADĪTS JUMS

Plašs, gaišs un ērts, Honda e radīts, lai atšķirtos no jebkā, ko Jūs esat pieredzējuši agrāk, atklājot automobiļu dizainu jaunā līmenī.

TAM PIEMĪT SPARS

Kur satiekas tehnoloģijas un braukšanas prieks.

Kluss, vienmērīgs un izsmalcināts brauciens ar acumirklīgu paātrinājumu, kad tas ir nepieciešams, – Honda e apvieno daudz tehnoloģiju uz īpaši konstruētas šasijas. Visu darbina jaudīgs elektromotors, ko kontrolē Single Pedal Contol funkcija.

UZZINĀT VAIRĀK PAR VEIKTSPĒJU

CILVĒCISKAIS ELEMENTS

Honda e ir visjaunākais sasniegums, kas balstīts uz mūsu filozofiju par inženiertehnoloģijām, kuru centrā ir cilvēks, – tas nemanāmi savienojas ar Jums caur modernām, inteliģentām tehnoloģijām.

SAVIĻŅOJOŠAS KONTŪRAS

Dizaina tīrība un vienkāršība.

Minimālisms uzlabo ne tikai automobiļa ārējo izskatu, bet arī tā efektivitāti. Šī elegantā, modernā dizaina kombinācija ar modernajām tehnoloģijām patiesi liek Honda e izcelties no pūļa.

UZZINĀT VAIRĀK PAR DIZAINU

PAREIZAIS SAVIENOJUMS

Pārejot uz elektrisko automobili, pārliecinieties, ka Jūsu Honda e tiek uzlādēts ar oriģinālo Honda Power Charger lādētāju.

Honda Power Charger nodrošina Jūsu Honda e ātru un uzticamu uzlādi, tostarp automātisku atsākšanas funkciju strāvas padeves pārtraukuma gadījumā. Tas ir aprīkots ar identifikācijas sistēmu, tāpēc Jūs varat izlemt, kurš to varēs izmantot.


Gaidiet turpmākus pilnīgi jaunā Honda e jaunumus par Honda oriģinālajiem aksesuāriem.