AIZRAUJOŠA VEIKTSPĒJA

Tumšā un sportiskā tēma turpinās arī salonā. Plašais interjers – aprīkots ar mūsu slavenajiem Magic Seats – ir apdarināts ar ādas un auduma kombināciju, lai braukšanas pieredze būtu ērta un fokusēta.

 
Scroll

Jauna veida SUV.

Dinamiska veiktspēja un jauns, izteiksmīgs un sportisks dizains – HR-V Sport dāvā iespaidīgu izskatu un iespaidīgus braucienus.

TUMŠS UN ATŠĶIRĪGS

Jaunā HR-V Sport mērķis ir izcelties.

Šis vieglais un kompaktais SUV sporta kupejas stilā sniedz aizraujošu reakciju, pateicoties mūsu 1,5 l VTEC TURBO 182 ZS dzinējam. Tas ir vienmērīgs, jaudīgs un – izvēloties 6 pārnesumu manuālo vai 7 pārnesumu CVT automātisko transmisiju – patiesi satriecošs automobilis.

Lai arī tumšam, tam piemīt pārliecinoša un harizmātiska personība un izteiksmīgas, sportiskas līnijas, ādas un auduma kombinētas apdares sēdekļi un maģiska izskata matēti melni 18” vieglmetāla diski. Sportiskie priekšējie un aizmugures virsbūves paneļi, sānu sliekšņi, melnā šūnu raksta priekšējā reste, melnie sānu spoguļu korpusi un dubultais izpūtējs neļauj sajaukt HR-V Sport ne ar ko citu, lai kur tas brauktu.

 

STRAUJA REAKCIJA

Ar turbīnu aprīkotais dzinējs slēpj enerģijas lādiņu.

Tas ir spēcīgs 182 ZS, 1,5 l VTEC TURBO – patiesi jaudīgs. Tā paātrinājums izraisa atkarību, jums izjūtot satraucošo sajūtu, kad tiekat iespiests sēdekļa atzveltnē. Apvienojumā ar modernajām tehnoloģijām, piemēram, mūsu “Agile Handling Assist” sistēmu, veiktspējas amortizatoriem un mainīgajiem pārnesumu attiecību iestatījumiem, tas dāvā aizraujošu brauktspēju, kas ir gan sportiska, gan enerģiska.

 
 

VIENMĒR SAVIENOTI

HR-V ir aprīkots ar mūsu jauno Honda CONNECT tehnoloģiju.

Tā ļauj visam, ko mīlat, piemēram, jūsu mūzikai un draugiem, atrasties pirkstgala attālumā.

Personalizēts ekrāns
Jūs varat personalizēt Honda CONNECT 7” skārienekrānu ar savām mīļākajām fotogrāfijām. Tas nodrošina vieglu piekļuvi jūsu mobilā tālruņa kontaktiem, un jūs to varat pārvaldīt pat ar balss komandu palīdzību.

Bluetooth
Intuitīvais skārienekrāns ļauj piekļūt visām mobilā tālruņa funkcijām caur Bluetooth™ pieslēgumu. Tas ir aprīkots arī ar WiFi, USB un HDMI™ savienojumiem, lai braucienu laikā viegli varētu pieslēgties internetam un mūzikai.

 

Vēl vairāk iespēju sniedz AHA aplikācija, ļaujot piekļūt virknei radiostaciju un jūsu iecienītākajiem sociālajiem medijiem viena pogas spiediena attālumā.