Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

HIBRĪDS, KAS ATBILST JŪSU DZĪVEI

HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

e:HEV piedziņa

IZCILI DAUDZPUSĪGS

Magic Seats sēdekļi

Scroll

HIBRĪDS, KURU VAR SAJUST

Dinamiskais, modernais Jazz un aktīvā dzīvesstila Jazz Crosstar. Pildot mūsu elektrifikācijas solījumu, tie ir aprīkoti ar divu motoru hibrīda piedziņu atsaucīgam, vienmērīgam un efektīvam braucienam.

JAZZ SKAISTUMS

Personisks dizains.

Pilnīgi jaunais Jazz klāsts ir klāt – ar modernu e:HEV hibrīda piedziņu un dinamisku, modernu izskatu. Plašs iekšpusē un kompakts ārpusē – tas patiesi ir pilnīgs un gudrs automobilis. Jūs varat izvēlēties izsmalcināto un stilīgo Jazz hečbeku vai jauno Jazz Crosstar aktīvam dzīvesstilam ar SUV iedvesmotu dizainu un jaunu virsbūves krāsu izlasi, tostarp divu toņu opcijām.

NELIELI IZMĒRI, LIELS IESPAIDS

Aplūkojiet tuvāk pilnīgi jaunos Honda Jazz un Honda Jazz Crosstar.

Pilnīgi jaunā Jazz pukstošā sirds ir tā jaunā hibrīda piedziņa. Tā ir Atsaucīga: nevainojami nodrošina jaudu; tā ir Vienmērīga: pateicoties modernajai tiešās piedziņas transmisijai un izsmalcinātajam, komfortablajam salonam; tā ir Efektīva: izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai dāvātu jums zemas emisijas un augstu ekonomiju. Vienkāršāk izsakoties, jūs varat turpināt baudīt braucienus, apzinoties, ka saņemat visoptimālāko veiktspēju.

 
 

PLAŠĀKA IZVĒLE

Pilnīgi jaunajiem Jazz un Jazz Crosstar ir vienādas modernās hibrīda piedziņas, bet atšķirīgas personības. Lai kuru jūs izvēlētos, izsmalcināto Jazz vai dzīvesstila Crosstar, pavisam drīz jūs atklāsiet, ka to patiesais skaistums atrodas to braukšanas veidā.

 
 

 

 

 

NELIELI IZMĒRI, LIELS IESPAIDS

Tas ir Jazz, kuru jūs jau pazīstat un mīlat, tagad atjaunināts ar jaunu, elegantu stilu. Izteiksmīgo virsbūvi jūs varat izvēlēties vairākās dažādās krāsās.

BRAUCIET GUDRĀK, BRAUCIET TĀLĀK

e:HEV hibrīda piedziņa apvieno acumirklīgu elektrisko jaudu ar efektīva benzīna dzinēja autonomiju – ideāla kombinācija pilsētai un ārpus tās.

BRAUKŠANAS REŽĪMI

PIESLĒGTĀS TEHNOLOĢIJAS
Iesēdieties salonā, lai izbaudītu visjaunāko pieslēgto tehnoloģiju un infoizklaides jomā. Jaunā Honda CONNECT ir aprīkota ar 9" skārienekrānu, DAB digitālo radio, Apple CarPlay™ un Android Auto. Ja ar to nav gana, My Honda+ aplikācija jūsu viedtālrunī var nosūtīt apskates objektus satelītnavigācijas sistēmai un nodrošināt attālināto automašīnas atslēgšanas un aizslēgšanas funkciju (pieejams tikai atsevišķos tirgos).

NĀKAMĀ LĪMEŅA DROŠĪBA
Pilnīgi jaunie Honda Jazz un Jazz Crosstar ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes Honda SENSING autovadītāja palīgsistēmām un drošības funkcijām. Šī modernā komplektācija ietilpst visu aprīkojuma līmeņu standarta aprīkojumā un ietver bremzēšanu sadursmes mīkstināšanai, joslas ievērošanas palīgsistēmu, informāciju par aklajām zonām un citas, lai palīdzētu jums un jūsu mīļajiem būt drošībā.

 

VIETA, KUR BŪT

Lūk, cik pilnīgi jaunais Honda Jazz ir moderns kā iekšpusē, tā ārpusē.

Jauna perspektīva
Pilnīgi jaunie Jazz un Jazz Crosstar piedāvā jums panorāmas skatu uz ceļu, lai autovadītājam būtu īsta platekrāna pieredze.  Šī uzlabotā redzamība nodrošina ne vien pārliecību iedvesošu braukšanas pozīciju, bet arī reālus drošības uzlabojumus.

Visaptveroši mērinstrumenti
Mērinstrumentu paneļa dizains ir veidots tā, lai jūs pirmajā acu skatienā ieraudzītu svarīgāko informāciju.  Horizontālais 7 collu TFT displejs aizvieto vecmodīgos rādītājus ar vienkāršu funkcionalitāti un veicina plašo augstās kvalitātes gaisotni.


 

Komfortabla sēdēšana
Priekšējie sēdekļi ir veidoti vēl platāki un ar pretnoguruma īpašībām, kas parasti tiek saistītas ar limuzīna klases automobiļiem.  Ir uzlabots jostasvietas atbalsts, un jau tā plašajā salonā ir vēl vairāk vietas kājām.  Aizmugurē mūsu atzītie Magic Seats ļauj jums veidot neskaitāmas konfigurācijas, pēc vēlēšanās uzņemot vairāk pasažieru vai vairāk bagāžas. Jazz Crosstar sēdekļu apdare ir ūdensizturīga – tas nozīmē, ka viegli varēs notraukt jūsu aktīvā dzīvesstila pierādījumus. 

Skaidrs displejs
Honda CONNECT 9 collu centrālais ekrāns attēlo biežāk lietotās aplikācijas, lai tās varētu viegli atrast un atlasīt. Aplikācijas ir sakārtotas pēc krāsu koda pa kategorijām, kas atvieglo to lietošanu.

 

IKVIENS BRAUCIENS IR DROŠĀKS

Honda SENSING ietver aktīvās drošības un vadītāja palīgtehnoloģiju komplektu, kas jūsu rīcībā nodod visplašāko drošības funkciju kombināciju savā klasē. Honda Jazz par jums parūpēsies.

HIBRĪDI IR NĀKOTNE

Pilnīgi jauno hibrīda Jazz klāsts ir vēl viens svarīgs solis uz priekšu.

Hibrīda automašīnas palīdzēs mums virzīties uz nulles emisiju sabiedrību. Mūsu mērķis ir to sasniegt, ieviešot būtiskus uzlabojumus katrā jaunajā modelī, paplašinot mūsu hibrīda automašīnu klāstu un turpinot elektrifikācijas darbu.