Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

ENERĢISKS UN ATSAUCĪGS

DEGVIELAS EKONOMIJA

4,5 – 4,8 l/100 km / WLTP

CO2 EMISIJAS

102–110 (g/km) / WLTP

Scroll

Jazz nemanāmi pārslēdzas starp trīs braukšanas režīmiem – EV Drive (elektrisks), Hybrid Drive (hibrīds) un Engine Drive (dzinējs) – atbilstoši braukšanas apstākļiem, nodrošinot augstu veiktspēju visefektīvākajā veidā. Kāpiet iekšā, piespiediet pogu un brauciet!

DIVI LĪDZINIEKI

Viena hibrīda piedziņa – dažādas personības.

Prieks, lai kurp Jūs dotos, – ar vienmērīgu un tiešu piedziņu; tā pat atjautīgi atdarina pārnesumu pārslēgšanas skaņu, lai Jūs varētu izbaudīt arī pārnesumu pārslēgšanas sajūtu.

VIETA, KUR BŪT

Lūk, cik pilnīgi jaunais Honda Jazz ir moderns kā iekšpusē, tā ārpusē.

Ietverot mūsu jaunāko Honda SENSING moderno autovadītāja palīgsistēmu klāstu, jaunais Jazz parūpēsies, lai Jūs un Jūsu pasažieri būtu sveiki un veseli.

Bremzēšanas sistēma sadursmes samazināšanai
Ja pastāv sadursmes iespēja ar automobili vai gājēju, šī sistēma jūs brīdinās, kā arī vienlaikus samazinās ātrumu, lai palīdzētu mazināt jebkādas sadursmes smaguma pakāpi. Mēs esam uzlabojuši sistēmu ar nakts redzamību, lai pamanītu gājējus un riteņbraucējus arī tad, ja nav ielu apgaismojuma, un tā pat iedarbina bremzes, ja ceļu aizšķērso pretī braucoša vai priekšā izbraucoša automašīna.

Lane Departure Warning (brīdinājums par joslas šķērsošanu)
Ja automobilis izbrauc no savas joslas un Jūs neieslēdzat pagrieziena rādītāju, mirgos vizuāls brīdinājuma signāls un atskanēs skaņas brīdinājuma signāls, palīdzot pievērst Jūsu uzmanību nepieciešamībai koriģēt novirzi.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa ceļa zīmes un attēlo šo informāciju vizuāli uz ekrāna.

Joslas saglabāšanas palīgsistēma
Joslas saglabāšanas palīgsistēma gādā par mazāku stresu braukšanas laikā, jo sevišķi uz šosejas, jo notur automobili joslas centrā. Tā tiek atslēgta uz brīdi, kad darbojas pagrieziena rādītājs.

Inteliģentais ātruma ierobežotājs
Inteliģentais ātruma ierobežotājs automātiski kontrolē Jūsu automobiļa ātrumu atbilstoši iestatījumam vai ātrumu ierobežojošajām ceļa zīmēm.

Adaptīvā kruīza kontrole ar sekošanas funkciju, braucot nelielā ātrumā
Adaptīvā kruīza kontrole uztur drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Ja blakus joslā braucošs automobilis vēlas pārkārtoties Jums priekšā, Jūsu Honda to prognozē un automātiski pielāgo ātrumu – atjaunojot iestatīto ātrumu tikai tad, kad bīstamā situācija ir beigusies. Sekošanas funkcija nelielā ātrumā konstatēs, ja priekšā braucošais automobilis apstāsies, un automātiski samazinās ātrumu, ja netiks nospiestas bremzes.

Automātiski tālie lukturi
Automātisko tālo lukturu funkcija konstatē priekšā un pretī braucošus automobiļus un automātiski pārslēdz tālās un tuvās gaismas.