Valoda Aizvērt

Lai mainītu, noklikšķiniet

BRAUCIET SAVĀ STILĀ

Uzlabojiet sava HR-V enerģijas līmeni ar Honda oriģinālajiem aksesuāriem. Izvēlieties eksterjera vai interjera aksesuāru pakotnes, papildiniet izskatu ar sportiska stila diskiem vai, ja vēlaties neuzkrītošas pārmaiņas, izvēlieties vairākus individuālus elementus, lai īpaši personalizētu savu automobili.

Scroll

ESIT SPORTISKI

Sporta pakotne piešķirs jūsu automobilim izteikti azartisku izskatu, pateicoties virsbūves krāsas un hroma aksesuāru kombinācijai. Komplektā ietilpst: priekšējais sporta buferis, priekšējā reste, aizmugurējā Sport pakotnes uzlika, sānu apakšējā uzlika un bagāžas nodalījuma spoilera pagarinājums. Attēlā norādīti HR1812 vieglmetāla diski; nopērkami arī atsevišķi.

EKSTERJERA AKSESUĀRU PAKOTNE

Uzlabojiet stilu un aizsardzību, vienlaikus izceļot HR-V elegantās līnijas, izvēloties pakotni, kas ir vispiemērotākā jūsu dzīvesveidam.

INTERJERA AKSESUĀRU PAKOTNES

Izvēlieties interjera pakotni, kas izceļ Honda HR-V enerģisko raksturu.

Izskatās labi

Papildiniet jau izvēlētos aksesuārus un izceliet vēl vairāk savu individualitāti ar sportiskajiem 18” vieglmetāla diskiem.

EKSTERJERA INDIVIDUĀLIE AKSESUĀRI

Izvēlieties mūsu individuālos aksesuārus, lai papildinātu HONDA HR-V ar savu personīgo pieskārienu un piešķirtu īpašu tēlu.

INTERJERA INDIVIDUĀLIE PIEDERUMI

Izvēlieties mūsu īpaši izmeklētos interjera aksesuārus, lai pievienotu personalizētu izskatu un individualizētu savu automobili.